Festina kalender

za
13
apr
10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 2, 4 banen

12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 2, 11 banen

zo
14
apr
9:00 - 11:00

Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 3

9:00 - 14:00

Jeugdcompetitie, speeldag 3

9:00

Zondagcompetitie, speeldag 2, alle banen

ma
15
apr
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
16
apr
10:00 - 14:30

Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 2

do
18
apr
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

20:00

Algemene Ledenvergadering L.T.C. Festina, clubhuis

vr
19
apr
10:30 - 14:30

Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 2

16:00 - 19:00

Jeugdcompetitie, speeldag 4

19:00 - 22:30

Vrijdagavond Dubbelcompetitie, speeldag 2

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
20
apr

Lustrum 'Voorspel' Festina verjaardagsfeest

10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 3, 4 banen

12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 3, 11 banen

zo
21
apr

Festina jarig - opgericht 21 april 1904 - 120 jaar

8:30 - 12:00

Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 4

8:30 - 12:00

Jeugdcompetitie, speeldag 4

11:00

Zondagcompetitie, speeldag 3, 11 banen

ma
22
apr
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
23
apr

Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 3, banen 1 en 2

do
25
apr
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
26
apr

1ste Inhaaldag Jeugdcompetitie vrijdag

Avond voor Koningsdag, Vondelpark gaat dicht - alleen uitgang Amstelveenseweg open

10:30 - 14:30

Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 3

19:00

Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 2

za
27
apr

Koningsdag

zo
28
apr

1ste Inhaaldag Jeugdcompetities zondag

ma
29
apr

Mei-vakantie, geen Jeugdtrainingen deze week

8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
30
apr

1ste Inhaaldag dinsdag Dames- en Damesdubbel competitie

8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

wo
1
mei
8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

do
2
mei
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
3
mei

1ste Inhaaldag vrijdagcompetitie HD DD en 9/8 competitie

17:30 - 20:00

Festina Fridays met introducée

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
4
mei

1ste Inhaaldag zaterdagcompetitie senioren

Dodenherdenking - park en banen sluiten om 19:00 uur

zo
5
mei

Bevrijdingsdag

1ste Inhaaldag zondagcompetitie senioren

ma
6
mei
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
7
mei
10:00 - 14:30

Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 4

do
9
mei

Hemelvaartsdag

2de Inhaaldag alle competitie jeugd & senioren

Familietoernooi - Evenementen commissie

géén Rekketrek donderdagmiddag

vr
10
mei
10:30 - 15:30

Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 4

19:00 - 22:30

Vrijdagavond Dubbelcompetitie, speeldag 3

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
11
mei
10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 4, 6 banen

12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 4, 11 banen

zo
12
mei
9:00

Zondagcompetitie, speeldag 4, 11 banen

ma
13
mei
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
14
mei
10:00 - 14:30

Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 5

do
16
mei
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1, 2 en 3

vr
17
mei
10:30 - 14:30

Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 5

16:45 - 20:30

Jeugdcompetitie, speeldag 5

19:00

Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 3

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
18
mei
10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 5

12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 5, 11 banen

zo
19
mei

1ste Pinksterdag - alle banen vrij spelen

ma
20
mei

2de Pinksterdag

géén Festina TOSS

8:30

Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 5

8:30 - 12:00

Jeugdcompetitie, speeldag 5

11:00

Zondagcompetitie, speeldag 5, 11 banen

di
21
mei

Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 6

wo
22
mei
10:00 - 12:30

Mixed Cirkeltoernooi, banen 1 t/m 6

do
23
mei
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1, 2 en 3

vr
24
mei
10:30 - 14:30

Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 6

16:00 - 19:00

Jeugdcompetitie, speeldag 6

19:00 - 22:30

Vrijdagavond Dubbelcompetitie, laatste speeldag 4

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
25
mei
10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 6

12:00

Zaterdagcompetitie, speeldag 6, 11 banen

zo
26
mei
8:30

Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 6

8:30 - 12:00

Jeugdcompetitie, speeldag 6

11:00

Zondagcompetitie, speeldag 6, 11 banen

ma
27
mei
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
28
mei
10:00 - 15:00

Dames- en Damesdubbel competitie, laatste speeldag 7

do
30
mei
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

15:30 - 17:00

Gouden Wikkel toernooi

vr
31
mei
10:30 - 16:00

Vrijdagochtend herendubbel 50+, laatste speeldag 7

16:00 - 19:00

Jeugdcompetitie, laatste speeldag 7

19:00

Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 4

19:30 - 22:30

Teamtraining

za
1
jun
10:00 - 12:00

Zaterdagcompetitie, laatste speeldag 7, 4 banen

12:00

Zaterdagcompetitie, laatste speeldag 7, 11 banen

zo
2
jun
8:30 - 12:00

Jeugdcompetitie, laatste speeldag 7

9:00

Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 7, 4 banen

10:00

Zondagcompetitie, laatste speeldag 7, 11 banen

ma
3
jun
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
6
jun
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
7
jun
19:00 - 22:30

Vrijdagavond Dubbelcompetitie, laatste speeldag 5

za
8
jun

3de Inhaaldag zaterdagcompetitie

zo
9
jun

Tenniskids Rood - Oranje, laatste speeldag 8

3de Inhaaldag zondagcompetitie

ma
10
jun
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
13
jun
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
14
jun

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)

start Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK) vr 14 t/m zondag 23 juni

19:00

Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, laatste speeldag 5

za
15
jun

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)

zo
16
jun

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)

ma
17
jun

géén Festina TOSS

15:30 - 19:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen

di
18
jun
15:30 - 19:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen

wo
19
jun
13:30 - 15:30

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), Rood, 3 banen

15:30 - 19:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen

do
20
jun
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

15:30 - 19:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen

vr
21
jun

3de Inhaaldag vrijdagcompetitie HD DD en GD en 8/9 competitie

15:15 - 19:30

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 10 banen, daarna 5 vrije banen

za
22
jun
9:00 - 12:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 6 banen

16:00 - 21:00

MiXzomeravond, 6 banen

zo
23
jun
8:00 - 16:00

Festina Jeugd Clubkampioenschappen - Finale dag, 9 banen

ma
24
jun
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
27
jun
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

zo
30
jun

Uitwisseling LTC Festina - HLTC Leimonias, Goud van Hout - thuis

ma
1
jul
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
4
jul
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
5
jul
19:30 - 22:30

11de Lesnemers Toernooi met diner / o.l.v. Trainers, 11 banen

ma
8
jul
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
11
jul
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
12
jul
17:30

AST - oud AST, 6 banen

za
13
jul

Festina Open van zaterdag 13 t/m zondag 21 juli

9:00 - 19:00

Festina Open - voorweekend, alle banen

zo
14
jul
9:00 - 19:00

Festina Open - voorweekend, alle banen

ma
15
jul

Laatste week Jeugdtrainingen voor de zomervakantie

Festina Open, speeldag 1 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen

géén Festina TOSS

di
16
jul

Festina Open, speeldag 2 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen

wo
17
jul

Festina Open, speeldag 3 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen

do
18
jul

Festina Open, speeldag 4 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen

12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 en 2

vr
19
jul

Festina Open, speeldag 5 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen

18:00

Festina Open 2023 - FEEST

za
20
jul
9:00

Finale weekend Festina Open - vanaf 09:00 uur, alle banen

zo
21
jul
9:00

Finale weekend Festina Open - vanaf 09:00 uur, alle banen

ma
22
jul

géén Festina TOSS

Festina Open Jeugd Toernooi (OJT) van maandag 22 t/m vrijdag 26 juli

9:00 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3

10:00 - 19:00

Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 1, banen 4 t/m 9

di
23
jul
9:00 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3

10:00 - 19:00

Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 2, banen 4 t/m 9

wo
24
jul
9:00 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3

10:00 - 19:00

Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 3, banen 4 t/m 9

do
25
jul
10:00 - 19:00

Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 4, banen 1 t/m 6

12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 7, 8 en 9

vr
26
jul
10:00 - 19:00

Finale dag Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), banen 1 t/m 6

za
27
jul
18:30

Rose / BBQ / Summer toernooi - Evenementen commissie

ma
29
jul
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
1
aug
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
2
aug
17:30 - 20:00

Festina Fridays

ma
5
aug
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
8
aug
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

za
10
aug

Uitwisseling LTC Festina - The Queen's Club, uit

zo
11
aug

Uitwisseling LTC Festina - The Queen's Club, uit

ma
12
aug
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
15
aug
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

ma
19
aug
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
22
aug
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

ma
26
aug
8:30 - 17:00

start Festina Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood ma 26 t/m vr 30 augustus

8:30 - 17:00

Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 1 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)

17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
27
aug
8:30 - 17:00

Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 2 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)

wo
28
aug
8:30 - 17:00

Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 3 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)

18:00 - 22:30

start Festina Clubkampioenschappen van wo 28 aug t/m zo 8 sept, alle banen

do
29
aug

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

8:30 - 17:00

Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 4 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)

12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 7, 8 en 9

vr
30
aug

Festina Clubkampioenschappen

8:30 - 13:00

Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, slotdag, dag 5 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6) - aansluitend lunch

18:00

Festina Clubkampioenschappen Heren dubbel Poule, alle banen

za
31
aug
10:00 - 18:30

Festina Clubkampioenschappen - Mixed Dubbel, (10:00 - 14:00 uur, 8 banen, van 14:00 uur alle banen)

18:30

Festina Clubkampioenschappen - Mixed Dubbel Diner

zo
1
sep
11:00 - 17:00

Festina Clubkampioenschappen - Dames Dubbel poule, alle banen

17:00 - 22:30

Festina Clubkampioenschappen 60+

18:00 - 22:30

start Festina Clubkampioenschappen 60+ van zo 1 t/m zo 8 sept

ma
2
sep

Start Jeugdtrainingen na de zomervakantie

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

géén Festina TOSS

di
3
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

wo
4
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

do
5
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

géén Rekketrek donderdagmiddag

vr
6
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+

za
7
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+ Finale weekend

Festina Lustrum receptie 'L'oeuf'

zo
8
sep

Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+ Finale dag

start Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 1

8:30 - 10:00

start TennisKids Rood - Oranje Najaarscompetitie, speeldag 1

ma
9
sep
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

wo
11
sep
10:00 - 12:30

Cirkeltoernooi, 6 banen

do
12
sep
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
13
sep

Lustrum 'Dubbelfout' pubquiz

10:00

Vet Cup 55+ Festina - DDV, uit bij DDV

19:00

start Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 1

za
14
sep

Lustrum 'Fifteen-Thirty' scholieren en studenten evenement

Lustrum 'Festina got talent'

12:00 - 17:00

start Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 1

zo
15
sep

TennisKids Rood - Oranje, speeldag 2

Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 2

Lustrum 'Samenspel' familietoernooi

ma
16
sep
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

wo
18
sep

Lustrum 'Mini spel' kids evenement

Lustrum 'Overspel' Los met de Toss

do
19
sep

Lustrum 'Blind date' Dubbels voor singles

12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
20
sep
19:00

Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 2

za
21
sep

Love Game' Lustrum eindfeest

12:00 - 17:30

Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 2

zo
22
sep

TennisKids Rood - Oranje, speeldag 3

Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 3

ma
23
sep
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
26
sep
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
27
sep
19:00 - 22:30

Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 3

za
28
sep
12:00 - 17:00

Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 3

zo
29
sep

TennisKids Rood - Oranje, speeldag 4

Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 4

14:00

Festina Grote Poule Finale dag

ma
30
sep
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
3
okt
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
4
okt
18:00 - 20:00

Actieve leden borrel Festina

19:00 - 22:30

Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 4

za
5
okt
12:00 - 17:00

Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 4

zo
6
okt

TennisKids Rood - Oranje, laatste speeldag 5

Jeugd Najaarscompetitie, laatste speeldag 5

ma
7
okt
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
10
okt
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
11
okt
19:00 - 22:30

Najaarscompetitie vrijdag, laatste speeldag 5

za
12
okt
12:00 - 17:00

Najaarscompetitie zaterdag, laatste speeldag 5

zo
13
okt

1ste Inhaaldag TennisKids Rood - Oranje

1ste Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie

ma
14
okt
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
17
okt
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

20:00

Algemene Ledenvergadering L.T.C. Festina, clubhuis

vr
18
okt

1ste Inhaaldag najaarscompetitie vrijdag

za
19
okt

1ste Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag

zo
20
okt

2de Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie

ma
21
okt
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
24
okt
12:00 - 14:00

Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3

vr
25
okt

2de Inhaaldag najaarscompetitie vrijdag

za
26
okt

2de Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag

zo
27
okt

Start van de wintertijd, de klok wordt een uur teruggezet

3de Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie

ma
28
okt
8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
29
okt
8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

wo
30
okt
8:30 - 12:00

Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6

vr
1
nov

De hele maand november, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 09:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 09:00 tot zonsondergang

ma
4
nov
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
5
nov
20:00 - 21:30

Inloopavond Jeugdbeleid

vr
8
nov

Glow in the dark toernooi

ma
11
nov
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

do
14
nov
18:00

Mosselavond, vanaf 18:00 uur

ma
18
nov
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

ma
25
nov
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

za
30
nov

November, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 09:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 09:00 tot zonsondergang

zo
1
dec

December, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang

ma
2
dec
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

ma
9
dec
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

ma
16
dec
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

ma
23
dec
17:00 - 19:00

Festina TOSS, banen 1, 2 en 3

di
31
dec

December, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang

wo
1
jan

Januari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang

vr
31
jan

Januari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang

za
1
feb

Februari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang

vr
28
feb

Februari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang