L.T.C. Festina

Amsterdam
home

Commissies

Jeugdcommissie

Nicole Verkade - jeugdcommissie@ltcfestina.nl
Juscha Knuttel
Nadine de Kort – Biekart
Elisabeth Oosterbaan
Karien Jeekel

Jeugdcompetitie

Annelieke Blaauboer - jeugdcompetitie@ltcfestina.nl

Technische Commissie

TC Zondagcompetitie voorjaar

Sophie van Rosendael - tczondag@ltcfestina.nl
Lianne Ravelli
Medy Blankvoort
Roderik Bratianu
Michiel Winkler
Rutger-Jan Lange

TC Zaterdag-, Dinsdag- en Vrijdagcompetitie voorjaar

Olivier Pierik - tczaterdag@ltcfestina.nl
Wouter Geerdink
Roeland van Ark
Pieter Vis

TC Najaarscompetitie

Mark van Bergen - tcnajaar@ltcfestina.nl
Koen Verweij
Robbert Bakker
Rachelle Hartog

Festina Lustrumcommissie 2019

Jessica Vermeulen (voorzitter)
Rob Zwager
Jacqueline Cleton
Michelle Schippers
Thijs Bakker
David van Overeem - lustrum.festina@gmail.com

Evenementencommissie

Marja Busnach - ec@ltcfestina.nl 
Anneke van Bemmel
Annemijne Zwager

The Next Generation crew

Robin Dorré - nextgeneration@ltcfestina.nl
Ben Moolenbeek
Constantijn van der Meer

Festina Rabobank Open Jeugd Toernooi commissie 2018

Graeme Bruijn - openjeugdtoernooi@ltcfestina.nl
Siep Rutten
Sebastiaan van der Hoeven
Puck Blom
Lotte de Mooy
Lance Bruijn
Telefoon:             020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Festina Rabobank Open Toernooicommissie 2018

Laurian van Es - opentoernooi@ltcfestina.nl
Sjoerd van As
Michelle Schippers
Sophie van Rosendael
Ted Broekhof
Medy Blankvoort
Moon Grosfeld
Timo de Mooij
Pieter-Bas den Brave
Telefoon: 020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Clubkampioenschappen 2019

Michiel van der Staay - clubtoernooi@ltcfestina.nl
Marieke Berghuis
Joël Lutchman
Lieven Mulders
Jacobien Oosterhoff
Romée Stiekema
Lisette van Toor
Lotte Warendorf
Charlotte Zwager
Telefoon: 020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Clubkampioenschappen 60+ 2018

Annet Knipscheer - ck60plus@ltcfestina.nl
Dineke Tijssen
Herman Doeleman

Oud AST - Jong AST

Tammo Pels Rijcken
David de Jong - oudast@ltcfestina.nl

Vet Cup 55+ Festina - DDV 2018

Pauline Senn
Oskar Marx

Association of Centenary Tennis Clubs (CTC)

Matthijs Bolsius
Roeland Mees
Alexander Sievers

Uitwisseling LTC Festina - GLTC Het Spieghel - 2018

Mark Post
Marion Moons

Uitwisseling LTC Festina - HLTC Leimonias - 2018 - Goud van Hout

Pieter-Bas den Brave
Bart van Monsjou

Rekketrek maandagavond

Marianne van Embden 020-6271550
Marja Busnach

Rekketrek donderdagmiddag

Herman de Vries

Poule Senioren

Olga Prent        poulesenioren@ltcfestina.nl
Anna de Mol van Otterloo
Katja van Noordt

Cirkeltoernooi

Marianne Houtzager
Ellen Rosenstein
Michou Mastboom

Baancommissie

-

Vertrouwenscommissie

Francien Resius
Roland Zegger

Kascommissie

Job de Kort
Coen Barendsen

Onderzoekscommissie banen verleggen

Alexander Sievers
Annemaria Tans
Stefan Kamphuis

Onderzoekscommissie ballonhal

Willem Stegenga
Charles van Renesse
Martijn Helmonds

Financieringscommissie verbouwing clubhuis

Mark Post - prachtigclubhuis@ltcfestina.nl
Max Kohnstamm

Redactie Festina Daily

Erik van Erp
Peter Junge
Just Wiarda
Peter Moree (eindredactie)
Herman Doeleman (beeld)

Archiefcommissie

Sjam Sjamsoedin
Tineke Boom

Fotocommissie

-

Commissie baangebruik

Max Kohnstamm
Bart van der Schans

Commissie aannamebeleid

René van Rappard
Margreet Hemmes
Anneke van Bemmel - Uittenhout
Laurian van Es
Frank ten Have

Websitecommissie

Michel Vogler
Hugo Arlman
Bart van der Schans 

Festina Tennisreis

Marja Busnach - mbusnach@xs4all.nl

Tuincommissie

Ada Matze
Marianne Verhagen

AST Shot bestuur 2018

Lance Bruijn                 Preases
Wouter Verhaar          Ab Abctis
Caroline Wijs               Quaestor
Marit Enterman          Assessor
astshot1946@gmail.com
www.astshot.nl