Commissies

Jeugdcommissie

Nicole Verkade - jeugdcommissie@ltcfestina.nl
Juscha Knuttel
Nadine de Kort – Biekart
Elisabeth Oosterbaan
Karien Jeekel

Jeugdbestuur

Hendrik van den Broek
Anna van Lippe Biesterveld van Vollenhoven
Tijn Berger
Tijmen Vroom
Mila Staal
Ploon Paardekooper

Jeugdcompetitie

Annelieke Blaauboer - jeugdcompetitie@ltcfestina.nl

Technische Commissie

TC Zondagcompetitie voorjaar

Floris Pagano Mirani - tczondag@ltcfestina.nl
Sophie van Rosendael
Lianne Ravelli
Rutger-Jan Lange
Roderik Bratianu
Michiel Winkler

TC Zaterdag-, Dinsdag- en Vrijdagcompetitie voorjaar

Olivier Pierik - tczaterdag@ltcfestina.nl
Wouter Geerdink
Roeland van Ark

TC Najaarscompetitie

Mark van Bergen - tcnajaar@ltcfestina.nl
Hannah Fritschy
Koen Verweij
Robbert Bakker
Amber Hovestad
Eline Jacobs
Rachelle Hartog

Evenementencommissie

Marja Busnach - ec@ltcfestina.nl 
Anneke van Bemmel
Amber Hovestad

'The Next Generation crew'

Robbert Bakker - nextgeneration@ltcfestina.nl
Koen Verweij
Lotte Warendorf
Mark Dijkstra
Jaro Jens
Stephanie Hamming

Festina Rabobank Open Jeugd Toernooi commissie 2017

Graeme Bruijn - openjeugdtoernooi@ltcfestina.nl
Siep Rutten
Sebastiaan van der Hoeven
Puck Blom
Lotte de Mooy
Telefoon:             020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Festina Rabobank Open Toernooicommissie 2017

Laurian van Es
Sjoerd van As
Sophie van Rosendael
Ted Broekhof
Thijs Bakker
Michelle Schippers
Moon Grosfeld
Medy Blankvoort

Telefoon: 020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Clubkampioenschappen 2017

Lotte Warendorf - clubtoernooi@ltcfestina.nl
Eva Vrijlandt
Marieke Berghuis
Mink Sjamsoedin
Carine van der Staaij
Rosa Polak
Romée Stiekema
Justus van Overbeek
Telefoon: 020 - 6183183
inschrijven: www.ltcfestina.nl

Clubkampioenschappen 60+ 2017

Dineke Tijssen  - ck60plus@ltcfestina.nl
Herman Doeleman

Commissie Kampioenschappen 21-en 2017

Margreet Hemmes
Paulette Mostart
Max Kohnstamm
Willem Stegenga

Cirkeltoernooi

Marianne van Embden
Marianne Houtzager

Roldanustoernooi

Alice Wiesman
Irotschka Gorkovoi

Oud AST - Jong AST

Tammo Pels Rijcken
David de Jong - oudast@ltcfestina.nl

Vet Cup 55+ Festina - DDV 2016

Pauline Senn
Oskar Marx

Association of Centenary Tennis Clubs (CTC)

Matthijs Bolsius
Roeland Mees
Alexander Sievers

Uitwisseling LTC Festina - GLTC Het Spieghel

Mark Post
Marion Moons

Uitwisseling LTC Festina - HLTC Leimonias

Charles van Renesse
Suzanne Orie - van der Linden

Rekketrek maandagavond

Marianne van Embden 020-6271550
Marja Busnach

Rekketrek donderdagmiddag

Herman de Vries

Poule Senioren

poulesenioren@ltcfestina.nl
Jeanne Sleegers                      020-4710477                    jeanne@sleegers.org
Annet Knipscheer                020-6714703                    a.knipscheer@planet.nl
Pauline Senn                         020-3374132                     paulinehuijse.senn@gmail.com

Baancommissie

Maarten van Dunné

Kascommissie

Job de Kort
Coen Barendsen

Onderzoekscommissie banen verleggen

Alexander Sievers
Annemaria Tans
Stefan Kamphuis

Financieringscommissie verbouwing clubhuis

Mark Post
Max Kohnstamm - prachtigclubhuis@ltcfestina.nl

Redactie Festinablad 2017

Erik van Erp
Peter Junge
Just Wiarda
Peter Moree (eindredactie)
Herman Doeleman (beeld)

Archiefcommissie

Sjam Sjamsoedin
Tineke Boom

Fotocommissie

-

Commissie baangebruik

Max Kohnstamm
Bart van der Schans

Commissie aannamebeleid

René van Rappard
Margreet Hemmes
Anneke van Bemmel - Uittenhout
Laurian van Es
Frank ten Have

Websitecommissie

Michel Vogler
Hugo Arlman
Bart van der Schans 

Festina Tennisreis

Marja Busnach - mbusnach@xs4all.nl

Tuincommissie

Erica van Eeghen
Ada Matze

AST Shot bestuur 2018

Jaro Jens                                Preases
Lancelot Bruijn                   Ab Abctis
Stephanie Hamming        Quaestor
Caroline Wijs                       Assessor
astshot1946@gmail.com
www.astshot.nl