Festina kalender
vr
29
mrt
Goede vrijdag
Competitiedag 0 - Alle competitieteams
16:45
- 20:30
start Jeugdcompetitie vrijdagmiddag, speeldag 1
19:30
- 22:30
start Teamtraining
zo
31
mrt
1ste Paasdag
start zomertijd, de klok wordt 1 uur vooruit gezet
ma
1
apr
2de Paasdag
8:30
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 1
8:30
- 12:00
start Jeugdcompetitie zondag Groen en Geel, speeldag 1
di
2
apr
Start Jeugd zomertrainingen
do
4
apr
12:00
- 14:00
start Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
5
apr
16:45
- 20:30
Jeugdcompetitie, speeldag 2
19:00
- 22:30
start Vrijdagavond Dubbelcompetitie, speeldag 1
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
6
apr
10:00
- 12:00
start Zaterdagcompetitie, speeldag 1, 4 banen
12:00
start Zaterdagcompetitie, speeldag 1, 11 banen
zo
7
apr
8:30
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 2
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, speeldag 2
11:00
start Zondagcompetitie, speeldag 1, 11 banen
ma
8
apr
17:00
- 19:00
start Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
9
apr
10:00
- 14:30
start Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 1, 2 banen
do
11
apr
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
12
apr
10:30
- 14:30
start Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 1
16:45
- 20:30
Jeugdcompetitie, speeldag 3
19:00
start Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 1
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
13
apr
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 2, 4 banen
12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 2, 11 banen
zo
14
apr
8:30
- 12:00
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 3
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, speeldag 3
11:00
Zondagcompetitie, speeldag 2, 11 banen
ma
15
apr
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
16
apr
10:00
- 14:30
Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 2
do
18
apr
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
20:00
Algemene Ledenvergadering L.T.C. Festina, clubhuis
vr
19
apr
10:30
- 14:30
Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 2
16:00
- 19:00
Jeugdcompetitie, speeldag 4
19:00
- 22:30
Vrijdagavond Dubbelcompetitie, speeldag 2
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
20
apr
Lustrum 'Voorspel' Festina verjaardagsfeest
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 3, 4 banen
12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 3, 11 banen
zo
21
apr
Festina jarig - opgericht 21 april 1904 - 120 jaar
8:30
- 12:00
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 4
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, speeldag 4
11:00
Zondagcompetitie, speeldag 3, 11 banen
ma
22
apr
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
23
apr
Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 3, banen 1 en 2
do
25
apr
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
26
apr
1ste Inhaaldag Jeugdcompetitie vrijdag
Avond voor Koningsdag, Vondelpark gaat dicht - alleen uitgang Amstelveenseweg open
10:30
- 14:30
Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 3
19:00
Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 2
za
27
apr
Koningsdag
zo
28
apr
1ste Inhaaldag Jeugdcompetities zondag
ma
29
apr
Mei-vakantie, geen Jeugdtrainingen deze week
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
30
apr
1ste Inhaaldag dinsdag Dames- en Damesdubbel competitie
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
wo
1
mei
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
do
2
mei
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
3
mei
1ste Inhaaldag vrijdagcompetitie HD DD en 9/8 competitie
17:30
- 20:00
Festina Fridays met introducée
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
4
mei
1ste Inhaaldag zaterdagcompetitie senioren
Dodenherdenking - park en banen sluiten om 19:00 uur
zo
5
mei
Bevrijdingsdag
1ste Inhaaldag zondagcompetitie senioren
ma
6
mei
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
7
mei
10:00
- 14:30
Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 4
do
9
mei
Hemelvaartsdag
2de Inhaaldag alle competitie jeugd & senioren
Familietoernooi - Evenementen commissie
géén Rekketrek donderdagmiddag
vr
10
mei
10:30
- 15:30
Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 4
19:00
- 22:30
Vrijdagavond Dubbelcompetitie, speeldag 3
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
11
mei
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 4, 6 banen
12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 4, 11 banen
zo
12
mei
9:00
Zondagcompetitie, speeldag 4, 11 banen
ma
13
mei
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
14
mei
10:00
- 14:30
Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 5
do
16
mei
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1, 2 en 3
vr
17
mei
10:30
- 14:30
Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 5
16:45
- 20:30
Jeugdcompetitie, speeldag 5
19:00
Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 3
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
18
mei
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 5
12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 5, 11 banen
zo
19
mei
1ste Pinksterdag - alle banen vrij spelen
ma
20
mei
2de Pinksterdag
géén Festina TOSS
8:30
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 5
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, speeldag 5
11:00
Zondagcompetitie, speeldag 5, 11 banen
di
21
mei
Dames- en Damesdubbel competitie, speeldag 6
wo
22
mei
10:00
- 12:30
Mixed Cirkeltoernooi, banen 1 t/m 6
do
23
mei
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1, 2 en 3
vr
24
mei
10:30
- 14:30
Vrijdagochtend herendubbel 50+, speeldag 6
16:00
- 19:00
Jeugdcompetitie, speeldag 6
19:00
- 22:30
Vrijdagavond Dubbelcompetitie, laatste speeldag 4
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
25
mei
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 6
12:00
Zaterdagcompetitie, speeldag 6, 11 banen
zo
26
mei
8:30
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 6
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, speeldag 6
11:00
Zondagcompetitie, speeldag 6, 11 banen
ma
27
mei
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
28
mei
10:00
- 15:00
Dames- en Damesdubbel competitie, laatste speeldag 7
do
30
mei
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
15:30
- 17:00
Gouden Wikkel toernooi
vr
31
mei
10:30
- 16:00
Vrijdagochtend herendubbel 50+, laatste speeldag 7
16:00
- 19:00
Jeugdcompetitie, laatste speeldag 7
19:00
Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, speeldag 4
19:30
- 22:30
Teamtraining
za
1
jun
10:00
- 12:00
Zaterdagcompetitie, laatste speeldag 7, 4 banen
12:00
Zaterdagcompetitie, laatste speeldag 7, 11 banen
zo
2
jun
8:30
- 12:00
Jeugdcompetitie, laatste speeldag 7
9:00
Tenniskids Rood - Oranje, speeldag 7, 4 banen
10:00
Zondagcompetitie, laatste speeldag 7, 11 banen
ma
3
jun
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
6
jun
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
7
jun
19:00
- 22:30
Vrijdagavond Dubbelcompetitie, laatste speeldag 5
za
8
jun
3de Inhaaldag zaterdagcompetitie
zo
9
jun
Tenniskids Rood - Oranje, laatste speeldag 8
3de Inhaaldag zondagcompetitie
ma
10
jun
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
13
jun
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
14
jun
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)
start Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK) vr 14 t/m zondag 23 juni
19:00
Vrijdagavond GD en 8/9 Competitie, laatste speeldag 5
za
15
jun
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)
zo
16
jun
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK)
ma
17
jun
géén Festina TOSS
15:30
- 19:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen
di
18
jun
15:30
- 19:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen
wo
19
jun
13:30
- 15:30
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), Rood, 3 banen
15:30
- 19:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen
do
20
jun
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
15:30
- 19:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 8 banen
vr
21
jun
3de Inhaaldag vrijdagcompetitie HD DD en GD en 8/9 competitie
15:15
- 19:30
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 10 banen, daarna 5 vrije banen
za
22
jun
9:00
- 12:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen (JCK), 6 banen
16:00
- 21:00
MiXzomeravond, 6 banen
zo
23
jun
8:00
- 16:00
Festina Jeugd Clubkampioenschappen - Finale dag, 9 banen
ma
24
jun
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
27
jun
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
zo
30
jun
Uitwisseling LTC Festina - HLTC Leimonias, Goud van Hout - thuis
ma
1
jul
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
4
jul
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
5
jul
19:30
- 22:30
11de Lesnemers Toernooi met diner / o.l.v. Trainers, 11 banen
ma
8
jul
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
11
jul
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
12
jul
17:30
AST - oud AST, 6 banen
za
13
jul
Festina Open van zaterdag 13 t/m zondag 21 juli
9:00
- 19:00
Festina Open - voorweekend, alle banen
zo
14
jul
9:00
- 19:00
Festina Open - voorweekend, alle banen
ma
15
jul
Laatste week Jeugdtrainingen voor de zomervakantie
Festina Open, speeldag 1 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen
géén Festina TOSS
di
16
jul
Festina Open, speeldag 2 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen
wo
17
jul
Festina Open, speeldag 3 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen
do
18
jul
Festina Open, speeldag 4 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 en 2
vr
19
jul
Festina Open, speeldag 5 - tot 18:00 uur, 3 à 4 banen - vanaf 18:00 uur, alle banen
18:00
Festina Open 2023 - FEEST
za
20
jul
9:00
Finale weekend Festina Open - vanaf 09:00 uur, alle banen
zo
21
jul
9:00
Finale weekend Festina Open - vanaf 09:00 uur, alle banen
ma
22
jul
géén Festina TOSS
Festina Open Jeugd Toernooi (OJT) van maandag 22 t/m vrijdag 26 juli
9:00
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3
10:00
- 19:00
Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 1, banen 4 t/m 9
di
23
jul
9:00
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3
10:00
- 19:00
Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 2, banen 4 t/m 9
wo
24
jul
9:00
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 1, 2 en 3
10:00
- 19:00
Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 3, banen 4 t/m 9
do
25
jul
10:00
- 19:00
Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), speeldag 4, banen 1 t/m 6
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 7, 8 en 9
vr
26
jul
10:00
- 19:00
Finale dag Festina Open Jeugd Toernooi (OJT), banen 1 t/m 6
za
27
jul
18:30
Rose / BBQ / Summer toernooi - Evenementen commissie
ma
29
jul
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
1
aug
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
2
aug
17:30
- 20:00
Festina Fridays
ma
5
aug
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
8
aug
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
za
10
aug
Uitwisseling LTC Festina - The Queen's Club, uit
zo
11
aug
Uitwisseling LTC Festina - The Queen's Club, uit
ma
12
aug
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
15
aug
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
ma
19
aug
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
22
aug
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
ma
26
aug
8:30
- 17:00
start Festina Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood ma 26 t/m vr 30 augustus
8:30
- 17:00
Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 1 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
27
aug
8:30
- 17:00
Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 2 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)
wo
28
aug
8:30
- 17:00
Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 3 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)
18:00
- 22:30
start Festina Clubkampioenschappen van wo 28 aug t/m zo 8 sept, alle banen
do
29
aug
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
8:30
- 17:00
Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, dag 4 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6)
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 7, 8 en 9
vr
30
aug
Festina Clubkampioenschappen
8:30
- 13:00
Jeugd Zomerkamp Blauw en Rood, slotdag, dag 5 (08:30 - 12:00 uur, banen 1 t/m 6) - aansluitend lunch
18:00
Festina Clubkampioenschappen Heren dubbel Poule, alle banen
za
31
aug
10:00
- 18:30
Festina Clubkampioenschappen - Mixed Dubbel, (10:00 - 14:00 uur, 8 banen, van 14:00 uur alle banen)
18:30
Festina Clubkampioenschappen - Mixed Dubbel Diner
zo
1
sep
11:00
- 17:00
Festina Clubkampioenschappen - Dames Dubbel poule, alle banen
17:00
- 22:30
Festina Clubkampioenschappen 60+
18:00
- 22:30
start Festina Clubkampioenschappen 60+ van zo 1 t/m zo 8 sept
ma
2
sep
Start Jeugdtrainingen na de zomervakantie
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
géén Festina TOSS
di
3
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
wo
4
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
do
5
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
géén Rekketrek donderdagmiddag
vr
6
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+
za
7
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+ Finale weekend
Festina Lustrum receptie 'L'oeuf'
zo
8
sep
Festina Clubkampioenschappen en Clubkampioenschappen 60+ Finale dag
start Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 1
8:30
- 10:00
start TennisKids Rood - Oranje Najaarscompetitie, speeldag 1
ma
9
sep
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
wo
11
sep
10:00
- 12:30
Cirkeltoernooi, 6 banen
do
12
sep
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
13
sep
Lustrum 'Dubbelfout' pubquiz
10:00
Vet Cup 55+ Festina - DDV, uit bij DDV
19:00
start Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 1
za
14
sep
Lustrum 'Fifteen-Thirty' scholieren en studenten evenement
Lustrum 'Festina got talent'
12:00
- 17:00
start Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 1
zo
15
sep
TennisKids Rood - Oranje, speeldag 2
Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 2
Lustrum 'Samenspel' familietoernooi
ma
16
sep
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
wo
18
sep
Lustrum 'Mini spel' kids evenement
Lustrum 'Overspel' Los met de Toss
do
19
sep
Lustrum 'Blind date' Dubbels voor singles
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
20
sep
19:00
Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 2
za
21
sep
Love Game' Lustrum eindfeest
12:00
- 17:30
Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 2
zo
22
sep
TennisKids Rood - Oranje, speeldag 3
Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 3
ma
23
sep
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
26
sep
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
27
sep
19:00
- 22:30
Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 3
za
28
sep
12:00
- 17:00
Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 3
zo
29
sep
TennisKids Rood - Oranje, speeldag 4
Jeugd Najaarscompetitie, speeldag 4
14:00
Festina Grote Poule Finale dag
ma
30
sep
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
3
okt
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
4
okt
18:00
- 20:00
Actieve leden borrel Festina
19:00
- 22:30
Najaarscompetitie vrijdag, speeldag 4
za
5
okt
12:00
- 17:00
Najaarscompetitie zaterdag, speeldag 4
zo
6
okt
TennisKids Rood - Oranje, laatste speeldag 5
Jeugd Najaarscompetitie, laatste speeldag 5
ma
7
okt
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
10
okt
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
11
okt
19:00
- 22:30
Najaarscompetitie vrijdag, laatste speeldag 5
za
12
okt
12:00
- 17:00
Najaarscompetitie zaterdag, laatste speeldag 5
zo
13
okt
1ste Inhaaldag TennisKids Rood - Oranje
1ste Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie
ma
14
okt
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
17
okt
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
20:00
Algemene Ledenvergadering L.T.C. Festina, clubhuis
vr
18
okt
1ste Inhaaldag najaarscompetitie vrijdag
za
19
okt
1ste Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag
zo
20
okt
2de Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie
ma
21
okt
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
24
okt
12:00
- 14:00
Rekketrek donderdagmiddag, banen 1 t/m 3
vr
25
okt
2de Inhaaldag najaarscompetitie vrijdag
za
26
okt
2de Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag
zo
27
okt
Start van de wintertijd, de klok wordt een uur teruggezet
3de Inhaaldag Jeugd Najaarscompetitie
ma
28
okt
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
29
okt
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
wo
30
okt
8:30
- 12:00
Tennis 3 Daagse (T3D) - Oranje, Groen & Geel, banen 4, 5 en 6
vr
1
nov
De hele maand november, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 09:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 09:00 tot zonsondergang
ma
4
nov
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
5
nov
20:00
- 21:30
Inloopavond Jeugdbeleid
vr
8
nov
Glow in the dark toernooi
ma
11
nov
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
do
14
nov
18:00
Mosselavond, vanaf 18:00 uur
ma
18
nov
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
ma
25
nov
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
za
30
nov
November, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 09:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 09:00 tot zonsondergang
zo
1
dec
December, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang
ma
2
dec
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
ma
9
dec
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
ma
16
dec
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
ma
23
dec
17:00
- 19:00
Festina TOSS, banen 1, 2 en 3
di
31
dec
December, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang
wo
1
jan
Januari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang
vr
31
jan
Januari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang
za
1
feb
Februari 2025, openingstijden park en banen: - maandag t/m donderdag 10:00 - 22:00 uur; - vrijdag t/m zondag 10:00 tot zonsondergang
vr
28
feb